Başarılı personeller ödüllendirildi

İlçemizde “Madde Bağımlılığı” seminerlerine katılarak lise öğrencilerine madde zararları konusunda seminer veren personeller ödüllendirildi.
Bu haber 1957 kere okunmuş.19 Mayıs 2015, Salı - 08:27

Kurtalan Kaymakamlığı, gençleri zararlı madde bağımlılığından korumak, zararları konusunda aydınlatmak ve bilinçlendirmek amacıyla ilçedeki liselerde “Madde Bağımlılığı” ile ilgili panel ve seminerler düzenleyen personelleri çalışmalarından dolayı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kurtalan Kaymakamı Mustafa İmamoğlu 6 personeli makamında kabul ederek çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İmamoğlu, 6 personelin 4 okulda yaklaşık 1600 öğrenciye seminerler verdiğini belirterek, öğrencilerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması için eğitim seminerlerinin önemli olduğunu söyledi.

İmamoğlu, seminerlere katılarak öğrencilere madde bağımlılığının zararlarını anlatan Kurtalan Devlet Hastanesi Uzman Psikolog Ahmet Dönmez, Kurtalan Devlet Hastanesi Anestezi Uzmanı Dr. Emine Uzunoğlu, Kurtalan Merkez Fatih Cami İmam Hatibi M. Emin Altunç, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Polis Memuru Emir Akcan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli rehber öğretmen Ramazan Toprak ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü meslek dersleri öğretmeni Melike Esen’i başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki