Bölge Birliği Genel kurulu Siirt’te yapıldı

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı Siirt’te yapıldı.
Bu haber 749 kere okunmuş.09 Nisan 2015, Perşembe - 08:45

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği 2014 Yılı Mali Olağan Genel Kurul Toplantısı, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı ve Konferans Salonunda yapıldı.

Genel Kurulda konuşan Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Ekrem Karataş “Bölge birliğinde görev yapan Yönetim-Denetim kurulu üyeleri ve Bölge Birliği Müdürümüz ile birlikte görevimizin ve bölgede esnaf ve sanatkar, nakliyeci, minibüsçü esnaflarımızın sorunlarının bilincindeyiz.

Değerli arkadaşlar bizler gerek bölgedeki kooperatif başkanlarımız gerekse üyelerimiz bulunan esnaf ve sanatkarlar olarak barış sürecini destekliyoruz ve sonuna kadar sürecin arkasındayız.

Esnaf ve sanatkarlarımızın toparlanabilmeleri için daha uzun süre mücadele etmemiz gerekir.”

Yönetim ve denetim raporlarının okunmasının ardından Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Karataş’a başarılarından ötürü plaket verildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki