Karaatay 1 yıllık icraatlarını anlattı

Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, Belediye Toplantı salonunda düzenlediği basın toplantısında 1 yıllık icraatlarını anlattı.
Bu haber 1577 kere okunmuş.09 Nisan 2015, Perşembe - 09:26

Kurtalan Belediyesi’nin yaşanan olumsuzluklara rağmen hizmete devam ettiğini kaydeden Karaatay, şunları söyledi,

 “Belediyemiz 1 yıl içerisinde arasında yardıma muhtaç ailelere 64 bin TL, gıda ve ekmek yardımı olarak ta 245 bin TL ödeme yapılmıştır. Engelli vatandaşlarımıza yönelik çalışmalarımızda 12 bin 830 TL değerinde akülü tekerlikli sandalye dağıtımı yapılmıştır. Bölgesel Amatör Ligi’nde Siirt’i temsil eden Kurtalanspor’a 200 bin TL nakdi yardım yaptık. 12 mahallede 3000 metre atıksu borusu döşemesi yapıldı. İlçe merkezi mahallelerine 5400 ton stabliza malzemesi seriminin yanı sıra mahalle cadde ve sokaklarına 27 bin 770 m2 parke taşı döşemesi yapıldı.

400 bin TL’lik kanalizasyon borusu ihalesi yapılmış olup mal kabul ve alımı gerçekleştirilerek gerekli kanal döşemeleri yapılmış ve artan malzemeler stoklanmıştır.

Mezarlıklar içerisinde bekçi ve cenaze yıkama binaları yapımı için projelerimizi tamamlayarak kısa sürede yapımına başlayacağız.

İlçemiz Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı komple yol asfaltlama işi ihale aşamasındadır. Bir çok projemiz de hazırlık aşamasındadır. Biz insan odaklı hizmetler yapmaya geldik. Söz verdiğimiz tüm hizmetleri gerçekleştireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki